Женщина на Porsche Cayenne угрожала увольнением патрульному... ВИДЕО


Автор: Admin Опубликовано: 23 марта 2016 10:39

Женщина на Porsche Cayenne угрожала увольнением патрульному... ВИДЕО

На Західному об‘їзді Львова, 18 березня близько третьої години дня патрульні помітили автомобіль PORSCHE Cayennе, водій якого при перестроюванні з крайньої правої смуги у крайню ліву не увімкнув відповідного світлового покажчика повороту. Відтак порушив пункт правил дорожнього руху 9.2 б (Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку перед перестроюванням, поворотом або розворотом), чим скоїв адміністративне правопорушення за ст.122 ч.2 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху ч.2 (…порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку…)
Та перед цим як порушити правила, водій увімкнув правий покажчик повороту і вимкнув його. Коли автомобіль зупинили, водій не хотіла визнавати свого порушення і почала ображати поліцейських. Вийшовши з авто жінка хотіла піти у торговий центр в який і приїхала. Відмовлялася виконувати законні вимоги поліцейських пред‘явити водійське посвідчення. До образ приєднався чоловік, почав погрожувати поліцейським звільненням, комусь телефонував. Повідомив, що вони юристи, а дружина викладач одного з львівських університетів. Такі ж дані жінка-водій вказала при заповненні адмінматеріалу у графі місце праці. Щодо увімкнення правого повороту перед тим як повернути на ліво, водій сказала, що можливо зачепила шубою, якої у дружини патрульного не має. У поясненні жінка написала, що патрульні мають упереджене ставлення до водіїв на дорогих автівках. Штраф, який має сплатити водій – 425 грн.


5 votes

Викладач унiверситету... Отакi потвори навчають наших дiтей та онукiв. Ганьба такому викладачевi. А чоловiк, котрий з нею, бiльше схожий на "братка"90-х, а не на юриста. Ось вам знову культурний Львiв ганьбить "елiта" в шубцi. Шморкачка недоношена.

-2 votes

я так и не понял чо к ним при"бались, из-за поворотника?

-3 votes

Я вот как-то тоже недопонял...
Народ если минусуете, то хоть пишите причину.

3 votes

Читай выше,в описании инцидента. Там подробно причину описали. Да и самому надо читать ПДД. Ну и выполнять.

""" Відтак порушив пункт правил дорожнього руху 9.2 б (Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку перед перестроюванням, поворотом або розворотом), чим скоїв адміністративне правопорушення за ст.122 ч.2 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху ч.2 (…порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку…)"""

-3 votes

хэх... да у нас так каждого второго тормозить можно. Я не в защиту данной парочки.

4 votes

Вот когда у вас и у нас станет не можно, а НУЖНО, причем ОБЯЗАТЕЛЬНО, вот тогда что-то и поменяется в стране.

9 votes

Ого свиноматка вылезла)) мукла белобрысая.

5 votes

С такими губищами на PORSCHE Cayennе насмоктати не проблема. Правда,нос страшный,как у сгнившего трупа.

3 votes

Сифилис? Не...

10 votes

Жлобы.. Во всех смыслах.

Гандон с пузом и пидараска в шубе.

7 votes

Насправді ніяка вона не викладачка універу, а звичайна бича корова. Бачив її одного разу на дорозі - крім матів з її бичої морди більше нічого не вилазило

2 votes

Везде пишут, что это она:
http://filos.lnu.edu.ua/employee/hamar-u-v

Профессиональные водители в Киеве занесены в Красную книгу, а гандоны и губы-уточки - доминирующий класс. Грусть. Печаль. Тоска.

1 vote

Очень похожа, а Ланцеровод скорее всего не знает, что она преподШа Уля.

3 votes

http://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/289565-nova-svieta-staly-vidomymy-imia-ta-spravzhnie-mistse-pratsi-dotsenta-lnu-yaka-pohrozhuvala-politseiskim-video

2 votes

Ще добавлю, що бути реальним викладачем і числитись ним у ВУЗі - це 2 різні речі. В мене в політеху теж числився один солідний дядя, який на той час був кандидатом наук і займав дуже високий пост в МВС, але ніякі пари він не викладав. Так само і про цю бичку - ніхто зі студентів ЛНУ її ніколи на парах не бачив, хоч вона може десь там і числиться

6 votes

Блять, ну и жлобы! Отвратительно! Мерзко! Вот теперь я понял кто такие РАГУЛИ!

-5 votes

Судя по всему ничего реального она не нарушила но план есть план

Новости партнеров

загрузка...

загрузка...
загрузка...
загрузка...