ВІДЕО, як з бухого водія можна зробити жертву поліцейського свавілля...


Автор: Admin Опубликовано: 24 апреля 2017 16:01

ВІДЕО, як з бухого водія можна зробити жертву поліцейського свавілля...

Київ. Житловий масив «Троєщина». Сюди «Магнолію-ТВ» покликали знову – вже нові постраждалі від рук патрульних поліцейських. Біля багатоповерхівки вони ніби били чоловіка. Випадковому перехожому здалося, що правоохоронці перегинають палицю. Тож він дістав з кишені телефон та почав знімати все на відео. Поліцейським це не сподобалося. За словами чоловіка, вони почали поводитись агресивно. На запитання, що тут сталося, один з полісменів, штовхнув його з вимогою покинути місце події. А другий, різко вихопив у нього з рук мобільний телефон.

Нагадаємо, як було:
"В Киеве на улице Марины Цветаевой сотрудники патрульной полиции задержали 26 октября пьяного водителя, который с молотком бросался на правоохранителей.
Об этом говорится на странице сообщества "Троещина" в соцсети "Вконтакте".
"На улице Марины Цветаевой,полицейские задержали пьяного водителя на автомобиле с донецкими номерами. Со слов самих полицейских данная личность кидалась на них с молотком возле макдональдса, что на улице Драйзера. На водителе висит до двадцати неоплаченных штрафов", - говорится в сообщении.
Также в сети появилось видео задержания мужчины.
"

Павло Диба
Друзі, я понад 20 років працюю на автошляху.
За такий час прийшлося бачити безліч випадків, у яких, на перший погляд, відразу ж видно провину одного з учасників події.
Але, у подальшому, при більш прискіпливому розборі "польотів", може статися і так, що від першого враження, навіть попелу не лишається...
Звичайно ж, приходилося бачити і безліч помилок правоохоронців. Маленькі помилки на початку справи, переростали у справжні проблеми, як для учасників події, так і для відповідальної особи, яка складала матеріали чи приймала прикінцеві рішення.
Чому прикінцеві? Та тому, що кінцеву крапку над "і" - ставить Суд.
У процесі моєї діяльності, якщо спертися на мої слова, приходилося глибоко вникати у діючі Закони, Постанови, Накази та Правила, щоб не лише надавати учасникам події правову допомогу і сприяння, а іноді, навіть надати пораду правоохоронцю чи зупинити його - бо приймалося хибне "рішення"...
Це, свого роду, громадянський контроль їх діяльності.
Як на це дивляться самі правоохоронці, скажу: спочатку з насторогою, а потім, коли ти поруч не один місяць, а то і не один рік - вони прислухаються, радяться і інколи, ми навіть приймаємо колегіальне рішення з того чи іншого випадку.
Та, власне, хочу написати ось про що:
Соціум, живе своїм життям. Чи таке воно, як ми хочемо!? - Ні. Не таке. І у цьому "не так", всі ми намагаємося знайти винного. Цим "винним", може бути хто завгодно..., але тільки не ми!
Це наше Друзі, Українське! Wink
А ще, ми любимо не розібравшись у суті - створити БОМБУ і радіти тому, що саме завдяки її "вибуху" - нас таки запримітили...!
А тепер Друзі - по суті!
На Деснянському районі, працює 4 роти Патрульної поліції. В основному, зважаючи на те, що чергування кожного екіпажу прив*язане до відповідного мікро-житлового масиву, повірте - поліцейські майже на пам*ять знають: які автомобілі постоялі, а які приїздчі.... Те ж саме і з людьми! Особливо, це стосується тих, хто на постійній основі "рецидивує" порушуючи чи суспільну безпеку, чи писані кров*ю ПДР!
Чи за специфікою своєї діяльності у всьому цьому обізнаний я, як інспектор правозахисту, який закріплений організацією за Деснянським районом!?
- ТАК Друзі. Все, що відбувається у моєму районі, мені достоменно відомо!
І ось, що ж я бачу!!!???
2 дні тому, ні в чому не розібравшись, один з журналістів (Наталя Волосова, телеканал "Магнолія ТВ"), дає цілу передачу про "свавілля" поліцейських відносно гр. Олександра Дмітрієва!
Власне - ось що дали проковтнути публіці: http://magnolia-tv.com/…/89317-pol-tseisk-b-yut-lyudei-ker-…
Але, нажаль, далі перегляду журналістом відео, співбесіди лише з однією стороною «конфлікту» та співбесіди з товаришем «потерпілого», журналіст, НЕ пішов і своє не досить досліджене бачення - видав за "чисту монету"!
Що ж Друзі насправді відбулося того дня і хто ж такий той Олександр Дмітрієв!?
Відкриватиму Вам таємницю: пан Дмітрієв, насправді, справжній рецидивіст у справі порушень Ваших Конституційних прав на безпеку на вулиці!!!
Зокрема, якби пані Волосова хотіла створити справжню "БОМБУ", то потрібно було всього лише розповісти людям, що за паном Дмітрієвим, який вдає з себе законослухняного громадянина, вже тягнеться:
- 12.03.2008 р. ст..185 ККУ;
- 03.07.2016 р. ч.6 ст.121 КУпАП;
- 22.08.2016 р. ч.1 ст.126 КУпАП;
- 10.09.2016 р. ч.2 ст.122 КУпАП;
- 27.09.2016 р. ч.1 ст.122 КУпАП;
- 20.10.2016 р. ч.3 ст.122 КУпАП;
- 26.10.2016 р. ч.1 ст.130 КУпАП;
- 26.10.2016 р. ст.173 КУпАП;
- 26.10.2016 р. ст.. 185 ККУ;
- 26.10.2016 р. ч.2 ст.122 КУпАП;
- 26.10.2016 р. ч.1 ст.126 КУпАП;
- 21.11.2016 р. ч.1 ст.122 КУпАП;
- 16.12.2016 р. ч.1 ст.122 КУпАП;
- 20.01.2017 р. ч.1 ст.125 КУпАП;
- 26.02.2017 р. ч.1 ст.122 КУпАП.
Друзі, не полінуйтеся скопіювати зазначені статті Законів і просто "погугліть". Від результату, Ви будете шоковані!
Гарантую: якби така результатність прявлялася у громадянина у любій цивілізованій країні, ця людина їздила б виключно на трамваї-метро і обов*язково, у супроводі доглядача-вихователя!!!
Та все ж: що ж таки сталося саме того, злощасного дня коли знімалося аматорське кіно:
26 жовтня 2016 року, пан Олександр Дмітрієв, керуючи автомобілем Шевроле Авео, д.н.з. АН7327НВ грубо порушив ПДР – перетнув подвійну осьову у забороненому місці, чим створив аварійну ситуацію. При його зупинці екіпажем патрульної поліції – пан Дмітрієв здійснював злісну непокору законним вимогам правоохоронців (кидався на полісменів, рвав їх однострій і т.д.)…, а коли його доставили до держзакладу для перевірки на адекватність (бо його поводження було занадто неадекватним до даної ситуації та агресивним) – фахівець уповноваженої медичної установи виявив у його крові наявність марихуани (про що, звичайно ж, є відповідний документ…!!!)
Ось Друзі, якою є Правда і ось так гарненькою, але недосвідченою журналісткою, був створений «бомбезний репортаж»!
Життя таке, що дрібниць (насправді) – нема!
Є об*єктивні факти, які не годиться спотворювати.
Впевнений, що якби пані Волосова захотіла створити справжню сенсацію, то потрібно було-б просто розповісти людям, з якими «елементами» нам приходиться їздити по-сусідськи у полосі руху!
Wink
P.S.
А хто з Вас має намір по-справжньому спробувати смак поліцейського "хліба" - ласкаво прошу до себе в екіпаж. Щочетверга та щоп*ятниці, зі мною, автошляхи та вулиці Деснянського району столиці, патрулюють звичайні небайдужі громадяни, які на свої очі бачуть стан того, що насправді діється на вулиці і своїми руками надають допомогу пересічним людям, фахівцям поліції, карет швидкої меддопомоги та підрозділам пожежно-рятувальних служб!
Життя, його правда і кривда - на вулиці, серед живих людей!


-3 votes

Вообще то полициянты действуют крайне непрофессионально. Может быть он и пьяный, но три полициянты заламывают одного мужика выкручивая ему все конечности, после чего оставляют лежать на проезжей части и не садят в патрульную автивку, а если кто то из водителей переедет лежащего на проезжей части задержанного?! После "реформирования" МВД Аваковым и наркоманками из Грузии, в МВД Украины остались только Махоуни, Теклбери и Лесли Барбара

1 vote

Судя по тем статьям он рецедивист как по превышению скорости езды без документов, а так же под "мухой" за рулем, ПОНЯТЬ и ПРОСТИТЬ))))) похожий его коллега из россии

Если вы спорите с идиотом, присмотритесь внимательнее - возможно он тоже...

1 vote

Не буду судить описанные действия полицианта. Как следует из его "оповідання" он старая кадра,20 лет чалится на "автошляху". И методы работы их всем знакомы и хвалить не за что. Особенно запомнилась "ноу хау" старых кадров,когда тебя останавливают на блок-посте при въезде в столицу и после проверки документов,когда не к чему придраться, и после,месяцев через 3,тебе приходит по почте протокол про наложение штрафа "за превышение скорости" и сумма. Когда получил впервые,то никак не мог вспомнить,где я превысил. А потом выяснил,что это распространенная практика и не я один получал.
Так вот,хочется спросить у этого нового-старого полицая,а что делает грузовик на велосипедной дорожке? Судя по расположению,он там стоит давно и капитально,то есть,водило этого грузовика там регулярно ставит машину. То как тогда верить новому полицаю,что у них в раене фсё схвачено и они все обо всем знают. То есть,грузовик стоит там по правилам? Парковка бесплатная?

1 vote

С даунецким быдлом - по-быдлячему. Tongue
За молоток в руках за бугром свинью ещё б свинцом нашпиговали! Crazy

Новости партнеров

загрузка...